Pivovar

10%

Vikář

Letní lehká ,,desítka“ vařena pro rychlé zahnání žízně a osvěžení. Ke zvýšení svěžesti jsme použili český aromatický chmel Kazbek. Díky tomuto chmelu dostává pivo lehkou citrusovou až kořenitou vůni. Ve spojení s žateckými chmely tak dostáváme příjemný mix tradice a moderny.

11%

Děkan

Světlý hluboce prokvašený ležák s příjemnou hořkostí nutící k dalšímu napití. Pod kompaktní bílou pěnou se nachází pivo s typickou plnou sladovou chutí doplněnou lehkými karamelovými tóny. Toto obyčejné pivo přináší nevšední zážitek všem milovníkům českého ležáku.

12%

Štěpán

Světlý ležák nepasterizovaný a nefiltrovaný, s vyšší plností a jemným aromatem žateckého chmele. Jiskrná barva je způsobena tradičním dvourmutovým varním postupem. Dlouhá doba ležení v ležáckém sklepě dává pivu krásně zakulacenou chuť snoubenou s jemným řízem.

14%

STOUT

Černý svrchně kvašený speciál 14% STOUT je zástupce tradičních irských piv. Pražený ječmen, plzeňský a bavorský slad jsme doplnili sladem pšeničným čokoládovým. Proto lze po spatření husté temné pěny, ve vůni cítit černou hořkou čokoládu či praženou kávu. V dochuti můžeme očekávat tóny holandského kakaa. To vše je podtrženo a snoubeno velejemnou chmelovou hořkostí.

Ocenění našeho piva


2020 Zlatá pečeť

2019 Bronzová pečeť

Produkt České středohoří

Certifikát regionální produkt

Certifikát Děkan

Certifikát Štěpán

Diplom Děkan

Diplom Vídeňský ležák

Diplom Velikonoční speciál